EN MK
AUSTRALIAN MACEDONIAN E-MAGAZINE

ЗАБАВА

Здружението на Лопови искажуваат револт кон Политичарите -„Вака не се краде“(Видео)

09 March, 22:49
Здружението на Лопови искажуваат револт кон Политичарите -„Вака не се краде“(Видео)

Незадоволство насекаде посебно од Здружението на Лопови иако овие луѓе се искусни во нивната работа сепак велат дека вака не се краде односно начинот на кој го олеснуваат буџетот на Македонија е погрешен луѓето во ова здружение очекуваат истите работи да се променат што поскоро погледнете дел од изјавата на ББЦ :

њуз

извор: Шило

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
 Security Image  Освежи

Коментар


banner
banner
Размена
Цена
Измени
EUR 
61.4913
0
USD 
54.4075
0
GBP 
71.5931
0
CHF 
54.693
0
JPY 
0.4935
0
AUD 
38.6179
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner