EN MK
AUSTRALIAN MACEDONIAN E-MAGAZINE

ЗАБАВА

Му го дале клучот на соседот за да им ја чува куќата, останале згрозени кога ја прегледале снимката

26 November, 20:42
Му го дале клучот на соседот за да им ја чува куќата, останале згрозени кога ја прегледале снимката

Четириесет и петгодишна жена остана згрозена кога на снимката од камерите во својот дом видела што прави комшијата додека „им го чува домот“. Шерон Булман за британски „Метро“ вели дека се чувствува одвратно, валкано и разочарано, бидејќи го видела нејзиниот пријател и комшија Стив Гил како сексуално се задоволува со нејзиниот чорап.
 
На снимката се гледа како тој влегува во спалната соба и од фиоката за долна облека го зема нејзиниот чорап.
 
Шерон и нејзиниот сопруг Џејмс, кои живеат во Скелтон, Англија, им го оставиле клучот од нивната куќа на соседот, за итен случај, додека тие биле на одмор во Кипар. Гил бил нивен сосед 7 години.

 

 

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
 Security Image  Освежи

Коментар


banner
banner
Размена
Цена
Измени
CHF 
54.3745
0.1381
AUD 
38.4686
0.0329
JPY 
0.4883
0.0027
EUR 
61.4921
-0.0011
USD 
54.002
-0.1579
GBP 
70.9661
-0.3056
banner
banner
banner
banner
banner
banner