EN MK
AUSTRALIAN MACEDONIAN E-MAGAZINE

ЗАБАВА

МВР : Соберете 20 казни и учествувајте на најголемата наградна игра за „Skoda Yeti“

03 March, 20:07
МВР : Соберете 20 казни и учествувајте на најголемата наградна игра за „Skoda Yeti“

Се што треба да направите е да доставите 20 казни во главната централа на Собраќајната полиција-„Пролече“ па може ќе бидете еден од 3те  добитници кои ќе добијат награда Шкода Јети. Долго се чекаше оваа наградна игра да стане реалност секој оној кој има казни за брзо возење може да аплицира но тоа не е се, ако се добиете уште казна по пат за Полициската Станица учевствувате во наградната игра „Одземена возачка“ на која не добивате ништо прекрасно нели ?

извор: Шило

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
 Security Image  Освежи

Коментар


banner
banner
Размена
Цена
Измени
EUR 
61.4913
0
USD 
54.4075
0
GBP 
71.5931
0
CHF 
54.693
0
JPY 
0.4935
0
AUD 
38.6179
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner