EN MK
AUSTRALIAN MACEDONIAN E-MAGAZINE

МАКЕДОНИЈА

Нашинец од Америка го коментираше изгледот на Варошлија и за кратко време доби 100.000 прегледи (ВИДЕО)

04 December, 00:34
Нашинец од Америка го коментираше изгледот на Варошлија и за кратко време доби 100.000 прегледи (ВИДЕО)

Познатиот моден дизајнер и критичар, Сергеј Варошлија кој е и водител на емисијата “Мода” на “ТВ1”, и самиот стана “жртва” на критика.

Ако досега бевме навикнати да го гледаме него како ги коментира фотографиите од Инстраграм на голем број девојки, се најде јунак за да прокоментира и за него.

Се работи за Дарко Jефремов, камионџија кој живее во Чикаго.

Видеото за кратко време доби околу 100.000 прегледи.

Погледнете:

извор: Шило

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
 Security Image  Освежи

Коментар


banner
banner
Размена
Цена
Измени
CHF 
54.3745
0.1381
AUD 
38.4686
0.0329
JPY 
0.4883
0.0027
EUR 
61.4921
-0.0011
USD 
54.002
-0.1579
GBP 
70.9661
-0.3056
banner
banner
banner
banner
banner
banner